Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bele mernétek ülni olyan...

Bele mernétek ülni olyan fogászati székbe, ami pár napja még zárlatos volt?

Figyelt kérdés
Telefonon hívtak a fogászatról, hogy tolni kell az időponton, mert elromlott a fogorvosi szék, hívniuk kell szerelőt. Hát nem túl bíztató számomra így, mégiscsak a számbam turkálnak azokkal az eszközökkel. Nem szeretnék áramütést vagy bármi. Lehet hülyeség , de az ilyen elektromos dolgoktól mindig féltem...

2022. jan. 14. 13:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"elromlott a fogorvosi szék"


Ebből hol következik, hogy zárlatos volt?

A fogászati székkel nem turkálnak a szádban.

2022. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt is mondták, hogy zárlatot kapott. Tudom, hogy nem azzal turkálnak a számban, de azok az eszközök, amikkel a számba nyúlnak nem a szék hálózatára vanna kötve? Ezt nem tudom.
2022. jan. 14. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Én akkor se ülök bele ha tejesen új lenne. Sőt még fogászatra sem járok :D
2022. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezek az eszközök fírelével vannak levédve, tehát ha zárlatos lesz, akkor esélytelen, hogy megrázzon mert azon nyomban leold.

2. A fogászati szék általában műbőrre van burkolva, ami szigetelő anyag, tehát megint csak nem tud megrázni.


Szóval ez ne tartson vissza


Üdvözlettel: egy villanyszerelő

2022. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szék hálózatára kötve????


Kérdező, a fogorvosok nem villamosszékben kezelik a betegeiket!

:-)))))))))))))

2022. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4-es!
2022. jan. 14. 13:59
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös még jó :D

De gondolom valami elektromos eszközük ment tönkre, azért nem tudták a kezelést megcsinálni.

2022. jan. 14. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Míveld ki magad elektrofizikából, ismerd meg az áramot, a tulajdonságait, akkor nem fogod azt hinni, hogy ez valami földöntúli mágia ami bármikor megölhet.
2022. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Mindamellett a fogorvosi eszkozok (pl. a furo) nem arammal mennek, hanem suritett levegovel.


A fobiaidat, az irracionalis felelmeidet kene kezeltetni elobb, aztan a fogadat...

2022. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es tény hogy vannak fóbiáim, de nem tudok velük mit kezdeni. Ha neked is lenne, talán empatikusabb lennél és ez igaz a többi rosszindulatú emberre is. A fogászati eszközökhöz pedig egyáltalán nem értek, ezért tettem fel kérdést, hogy okosabbak megírják. Aki ért hozzá, annak ez a kérdés lehet hülyeségnek hangzik, de a normális válaszok meg segítenek hogy a tudatlanok mint én legközelebb ne kérdezzenek butaságot, mert a normális válaszadók felvilágosították. 😄
2022. jan. 14. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!