Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lejött a leghátsó brackett a...

Lejött a leghátsó brackett a fogamról mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából nem jött le csak felcsúszik ha eszem és mindig vissza kell csusszantanom a rendes helyére.

Az orvos még mikor felrakták azt mondta hogy vigyázzak mert ha az leesik újra kell rakni az egészet.

Nemtudom másnak is esett már le az a leghátsó( az amelyik az egész fogadon rajta van és ilyen fém) nem is biztos hogy az brackettnek hívják, na mindegy az a lényeg hogy a szájpadívet abba rögzítették csak az nekem már nincs fenn. Meg azthiszen a drótot is.

Tényleg újra kell rakni az egészet?:/



2022. jan. 16. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az gyűrű amiről beszélsz. Szerintem ez nem számít leesésnek, amíg nem csúszik le. De menj vissza, hogy odaragasszák.
2022. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell újra rakni az egészet. Visszamész, mondod, hogy elengedte a ragasztó. Ezután kiveszi, letisztítja és visszaragasztja. Valószínűleg ez az ő hibája,mivel nem lehetett teljesen száraz a hátsó örlő, mikor ragasztott.
2022. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) megnyugodtam
2022. jan. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!