Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok, mitől lehetett...

Mit gondoltok, mitől lehetett hirtelen ennyire érzékeny ez a két fogam? Mit kéne csináljak, most várjak megint 2 hetet?

Figyelt kérdés
Két hete tették fel az első 4 fogamra a koronákat, semmikor nem volt probléma a procedúra során, minden simán ment, nem fájtak a fogaim, nem volt semmi. Azonban nem az első nap, pár napig minden pazar volt, inkább úgy a 4-5. napon a két jobb első fogam elkezdett nagyon érzékeny lenni pl. amikor vizet ittam. Hidegre, melegre, langyosra, mindenre ami folyadék. Visszamentem a fogászatra, nem találtak semmi, ráadásul készült röntgen is a fogaimról, de minden tökéletes. Azt mondták türelmesen várni kell el fog múlni. Most már kicsit kezdek begolyózni ettől a dologtól, több mint 2 hete nem tudok normálisan inni.

2022. febr. 15. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok és kezdek én is aggódni.

Neked azóta történt változás?

2022. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta szerencsére már minden rendben, türelmesnek kell lenni, illetve sokat segített nekem az elmex sensitive professional fogkréme :D

2022. ápr. 10. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Megnyugtattál egy kicsit :)

2022. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!