Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó estét.Valaki tud segiteni,h...

Jó estét.Valaki tud segiteni,hogy mit csináljak még fogseb elfertőződésekor?Orvos napi 3 dalacint,napi 2 cataflam irt fel,hétfőn húzták,tegnap mentem vissza,hogy valami nem stimmel,de ma észre vettem,hogy a nyelvem fehér-zöld lepedékes.

Figyelt kérdés

#Fogseb
2022. febr. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pálinkát ittam olykor, így fertőtlenített is, meg nem húzta le a fájdalomküszöbömet a fájdalomcsillapító, viszont emelt rajta a pálinka.


Mikor fogdokihoz mentem, csodálkozott, hogy élek még :D


De volt mikor cataflam, bár az se segített, mikor combomat markolva néztem az órát, számolva vissza a perceket, hogy mikor nyit a rendelés, hogy elinduljak. :D

2022. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pálinka kizárva,nem iszom semmilyen alkoholt.Azért köszönöm,hogy próbáltál segíteni.
2022. febr. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!