Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánba mennyi az annyi.....

Magánba mennyi az annyi.. 2021-2022..fogszabályozás?

Figyelt kérdés

Az alsó fogsoromnál dominó szerűen el vannak tolódva elöl a kis metszőfogaim, mennyibe kerülhet körülbelül a fogszabályozásuk?


Írja már le akinek mostanában csináltak fogszabályozást mennyit kóstált. Mit kelett nála szabályozni, mit szabályoznak konkrétabban.



2022. febr. 20. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy csak az egyik állkapcson szabályoznak. Nekem önligírozó fém van, mindennel együtt (röntgenek, kontrollok, helybentartás, stb.) 6-700 ezer lesz a vége.
2022. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Ment a zöld pipa.


Mi volt nálad a 'fő koncepció' amit szabályoztak? (Diagnózis)

2022. febr. 20. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mélyharapás és enyhébb torlódás mindkét fogíven (négyszögletesek voltak az “ívek”). Egyébként félév alatt full egyenletes lett mind a két ív, még a mélyharapáson dolgozunk, de meglepően gyors és fájdalommentes a folyamat, nyilván vannak kellemetlen napok, de összességében nagyon megéri.
2022. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Forintosítva, hol tartasz vele?
2022. febr. 20. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:

190/ív volt a készülék, 6 hetente 12 ezer az ívcsere, előtte volt még panoráma meg teleröntgen, az olyan 10 lehetett összesen + lenyomat és kezelési terv 20 ezer. Jah, meg fogkő leszedés 15. Szóval eddig olyan 490 ezer kb.

Nekem lyukas fogam nem volt, az nyilván még plusz költség.

2022. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Annak mi az oka, hogy nincs tömött fogad? (Hány éves vagy?)
2022. febr. 20. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
29, lassan 30. Vigyáztam rájuk + genetika és étkezés (nem vagyok édesszájú, nem dohányzom, napi 1 kávé + vega vagyok).
2022. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Genetika biztosan benne van nyakig. Nem lehet nélküle így megóvni csak helyes fogápolással és helyes étkezéssel. Biztos, hogy nagyon szerencsés lapot dobott az élet számodra e-téren biztosan.
2022. febr. 20. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!