Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha lenne rá pénzed és amúgy...

Ha lenne rá pénzed és amúgy szükséges lehetne fogszabályozó felhelyezése, hogy szépen álljanak a fogaid..?

Figyelt kérdés

Felnőttekre vonatkozik a szavazás.


Örülnék ha nemedet életévedet és szavazási eredményedet leírnád még kommentben. Egy zöld pipára számíthatsz részemről.



2022. febr. 20. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Beválalnám, de nem tudom megfizetni. (Nő vagyok)
Beválalnám, de nem tudom megfizetni. (Férfi vagyok)
Nem vállalnám be, de meg tudnám finanszírozni ha akarnám. (Nő vagyok)
Nem vállalnám be, de meg tudnám finanszírozni ha akarnám. (Férfi vagyok)
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opció miért nincs, hogy vállalnám és ki is tudnám fizetni?
2022. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Akkor mire vársz keress egy jó szakorvost és vágjál bele a fogszabályozásba.? Örülök neki, hogy van rá zsetonod.
2022. febr. 20. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 20-21 évesen mentem el fogszabályzásra, 2 év alatt rendbe hozták, nagyon örültem neki. Bármikor belevágnék újra. 300 ezer forint körül volt, de részletekben elég volt fizetni 10-20 ezer forintossával minden egyes alkalomkor.
2022. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet rá spórolni. Nekem is fizetni kell a diákhitelt meg a jelzálogot (+ senki nem adott bele egy fillért sem), de így is 29 évesen lett végre fogszabim. Vannak már részletfizetési lehetőségek, szép kártyás helyek, stb. Tényleg nem lehetetlen.
2022. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. lehetőségre szavaztam

Jelenleg tanulok és nincs időm suli mellett dolgozni, de ha lesz kerestem, biztosan össze fogok rá spórolni. Volt már egyébként egyszer fogszabályzóm tb alapon, de el lett rontva, ferde lett az egész fogsorom és nem tudok rendesen összeharapni, ezért vállalnám be.

2022. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem megvan rá a pénz, kb 800k összesen, de:

nem egy sétagalopp azért belevágni egy ilyen dologba. 1.5-2 évig röghöz köt lényegében, sok szenvedés, rohangászás , pösze lehetsz tőle (ami egy felnőttnél azért nem hat jó benyomást, főleg ha sokat tárgyal stb), fájdalommal jár(bár ez gondolom elviselhető).

Gyerekként/tiniként kellett volna, amikor tud ezekhez könnyedén adaptálódni az ember.


Én is szeretnék szép fogakat, de azért nem olyan egyszerű dolog ez, mint sokan felvázolják. Nem olyan, hogy felraknak 10 héjat 1 hét alatt kész vagy, azt csá.


20-22 évesen is más, meg más 30 évesen.


SZERINTEM

2022. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!