Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat a fogam?

Miért fájhat a fogam?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet pontosan annak az oka, hogy fájhat a fogam. Igazából azóta fáj, mióta egy keményebb dologra ráharaptam és belenyilalt nagyon erősen, de azt nem tudom, hogy mi alakult ki emiatt nálam. Egy koronát kapott(3hónapja) fogról van szó. Már a korona után is volt olyan, hogy valamire erősebben ráharaptam, de ilyen hosszú ideig nem fájt még max 1-2perc után elmúlt. Megnéztem a fogam, de semmi különöset nem tapasztaltam. Megvan tökéletesen a fog, nem tört le belőle darab, illetve nem is piros. Ha hozzáérek akkor nyilván érzékeny, de van úgy, hogy fél napig nem fáj a fogam, utána pedig nem olyan erősen, de zavaróan fáj (fáj a fejem is tőle) és a fájdalom csillapitok sem hatnak. 2napja haraptam rá arra a kemény dologra. Szerintetek elmúlhat ha várok még 1-2 napot a fogfájás vagy menjek el megnezetni? Attól félek, hogy fölöslegesen fogok elmenni, mert külsőleg tényleg semmi baj nincs a fogammal, max valami gyógyszert fognak ajánlani. Tanácsok, hogy mit tehetnék?

2022. febr. 22. 18:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy lehet az is a háttérben, hogy rosszul rakták fel a koronát? Illetve azt kihagytam, hogy olykor erősen lüktet
2022. febr. 22. 18:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el és nézesd meg.
2022. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!