Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem túl késő 16 évesen fogszab...

Nem túl késő 16 évesen fogszabályzót tetetni?

Figyelt kérdés
Nagyon rondák a fogaim mosolyogni sem merek, úgy h látszanak a fogaim, mindig eltakarom...Szóval szeretnék fogszabályzót... Mennyibe fog kerülni kb? átlátszót szeretnék
2010. szept. 11. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen tetettem, nem gáz. :) A görbe fogsor gázabb, nyugodtan tetesd fel.
2010. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem 2 éve 40-45ezer körül volt az SZTK-ban, de azt hiszem, most drágább. Érdeklődj utána, nem tudom, most mennyi.
2010. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ismerösöm tavaly csináltatta meg 25 évesen és belülre tetette fel az neki kb 300ezer ftjában volt
2010. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én 17 évesen rakattam fel... 18/F
2010. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a szemfogam nem is fért el ezért nagyon felül van mert kicsi a fogínyem, régen volt éjszakai még mikor nem volt szemfogam, de kinőtt és utána már nem voltam :S :D nemsokára megyek tömetni a lukas fogam és utána majd szeretnék fogszabit de majd ink nyárra mert suliba gáz lenne szokni meg nem tudnék beszélni :D
2010. szept. 12. 00:00
 6/11 anonim ***** válasza:

minél hamarabb felrakatod, annál hamarabb szedik majd le:) én simán tudtam beszélni, amikor felrakták... nekem havonta cserélik rajta a gumit, olyankor kb. egy napig fáj, ha rágok valamit, de ez télen-nyáron... szerintem ne halaszd...


előző

2010. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem késő egyáltalán, apunak 27 évesen volt, mikor én születtem, egyik barátomnak meg, aki most 28 éves, most van állandója. Szegény alig mer mosolyogni:) Most tetesd fel, sokkal jobb, mintha felnőtt korodban kéne bajlódnod vele.
2010. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oksi :D köszi :P
2010. szept. 12. 00:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne korai, minél hamarabb megcsináltatod, annál hamrabb rendbejönnek a fogaid ;)
2010. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ami nem elhanyagolható:

18éves korod előtt támogatja az állam a hagyományost, ami pár tízezer forintotokba kerül. utána viszont több százezer forint!! ez a nemmindegy..

és jobb ha most rakatod fel, hamar megszokod, csak legyen mielőbb, hidd el gyorsan helyrerakja és szabályos fogsorral-rajta fogszabályzóval jobb mosolyogni mint kusza fogakkal!

átlátszót nemtudom támogatja e felárért az állam,azthiszem igen de ottis az drágább. ha nem, akkor magánban kb 120ezerre számítsatok állcsontonként!!! meg a havi állítások költsége kb 5ezer

2010. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!