Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Töltöttem fel 2 képet a...

Töltöttem fel 2 képet a fogaimról, tudnátok kicsit segíteni nekem ebben, hogy mi is itt a probléma?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Az első 4 fogamra koronát kellett csináltatni, cirkóniumot választottam, azonban a feltétel után olyan fura volt, nagyon vastagnak éreztem és más volt a fogaim illeszkedése. Szóltam a doktornőnek, ő azt mondta hogy ezt szokni kell, meg hogy így fér el a számban. Mostmár eltelt 2-3 hónap a beragasztás óta, de én szerintem ezt az életbe nem fogom tudni megszokni. Egyszerűen az alsó fogsorom annyira beesik a felső alá, nekem előtte sose volt ilyen a fogaim illeszkedése. Utánanéztem és úgy látom, hogy túlharapás lehet a probléma, azonban nem vagyok benne biztos. Ebben kérném a segítségeteket, amit előre is hálásan köszönök.

Itt lesznek a képek:

[link]

[link]



2022. márc. 15. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragud, de olyan fos képet küldtél h nem tom mi van rajta...
2022. márc. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen minosegu keprol nehez barmit is megallapitani
2022. márc. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó, előre, vagy hátraharapás...

itt vannak képek is, de google képkereső segít


[link]

2022. márc. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A fogaid helyzete nem változott az előhöz képest, csak korona került rá. Tehát az csak magasabb lehet az előzőnél. Ezt a képet úgy készítetted, hogy a hátsó fogaid vannak összezárva, ebben az esetben pedig jó ez a harapás. Nem vagyok szakember, pici külömbséget nem veszek észre, de kb mindenkié ilyen. Nem tudom, pontosan miért furcsa neked, mikor, hol érzed, hogy nem jó.
2022. márc. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz, lehet, ő másképp látja és tud segíteni.
2022. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kéne egy before kép is
2022. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!