Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Reszletek lent.

Mi lehet ez? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
Par napja alul a belso inyem faj, ha peldaul eves/ivas kozben odakerul valami stb. Eleinte nem foglalkoztam vele, mert maskor is volt ilyen. Mindig azt hittem, hogy "tul erosen mostam fogat es kidorzsoltem", de ma tukor segitsegevel megneztem, es olyan mintha egy hatalmas feher "pattanas" lenne a belso inyemen. Miert alakulhatott ez ki? Mit tudok vele kezdeni?

2022. márc. 18. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem elég infó, hogy bármit is lehessen rá mondani. Mutasd meg a fogorvosodnak.
2022. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet valami gennyesedés, az egyik fogadtól. Fogorvos majd megmondja mit kell vele kezdeni. Ha kezeletlenül hagyod, sok egyéb galibát tud okozni.

Addig is, amíg eljutsz fogorvoshoz, használj Corsodil szájöblítőt. Nekem régen ezt javasolta a fogorvos, mikor hasonló problémám volt.

2022. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fárasztó96 ***** válasza:
51%
Nekem a külsö oldalon volt a bőröm és az inyem között. Borzalom volt. Én kinyomtam, majd többször öblögettem pálinkával. Elmúlt szerencsére. Azóta nem jött elö
2022. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!