Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik hogy ledörzsöltem...

Létezik hogy ledörzsöltem valami külső “hártyát”?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a fogam bal oldalt és már olyan sokszor mostam illetve kenegettem szájvízzel hogy ott azon az oldalon/részen olyan mintha ledörzsöltem volna valami külső réteget.. tehát nem olyan puha és síkos mint a másik oldalon. Kb olyan mint amikor kiázik az ujjad a vízbe. Helyre tudom valahogy állítani? Van valami erre?

2022. márc. 24. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál? Mert foggyulladással ildomos elmenni...
2022. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek.
2022. márc. 24. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen van, fogorvosnak hívják! :)
2022. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# kicsit feljebb le van írva hogy hétfőn megyek :)
2022. márc. 24. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit akkor írtál, míg én pont leírtam ezt.. ;) amúgy sajnos házipraktika nincs fogakra. Szegfűszegolaj enyhíti a fájdalmat és gyulladást, ezért egész szegfűszeget szoktak rágcsálni, de ha a zománcot szedted le, akkor semmi se fog hatni.. tartsd tisztán a szád addig!
2022. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a fogamról van szó és nem is arról kérdeztem :) hanem a szám belső része.
2022. márc. 24. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Fokhagyma szeletet tudsz az ínyre tenni. Valamint a DM Denkmit szájsprayje szuper ilyen helyzetben, vékony, kis flakon kék kupakkal és kék felirattal. Kakukkfű van benne, én torokgyulladásra is ezt használom.
2022. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ezek szárították/dörzsölték ki a szám belső részét :) mégegyszer leírom hogy most nem a fogamról kérdeztem. Arra szedek gyógyszert és hétfőn megyek dokihoz.
2022. márc. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!