Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi, mi lehet a gond, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 hónapja koronákat tettek az elülső fogaim helyére, azóta nagyon észrevettem, hogy bizonyos betűk/szavak kimondása olyan furán, nehézkesen megy csak, illetve a harapásom se az igazi. Voltam már a fogorvosnál, ő szerinte minden rendben. Ezért készítettem nektek pár képet, remélem látható a lényeg, az a gond, hogy az ALSÓ fogsorom nagyon a felső fogsor alatt van, nagyon rossz...... Előtte egyáltalán nem emlékszem hogy ilyen problémám lett volna.

Íme a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. ápr. 7. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez már a sokadik kérdésed, nagyon megszívtad ezzel a koronáztatással.


Ugyan oda mentél vissza, vagy másik fogorvoshoz?


Aki csinálta, nyilván nem fogja azt mondani, ha el lett rontva, hogy rossz- garanciában kicseréli.

2022. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A korona rendben van valószínűleg, a fogam állása ilyen. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek fogszabályzóval meg lehetne-e ezt oldani, mert a beszédben is nagyon zavar.
2022. ápr. 7. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy logopédust próbálj meg, nincs semmi baj ezekkel a koronákkal, felesleges lenne hozzájuk nyúlni vagy fogszabályzóval rakosgatni őket.
2022. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Logopédust 22 évesen???
2022. ápr. 9. 01:00
 5/6 anonim ***** válasza:
fogszabályzós orvosok is sokszor elküldenek logopédushoz, hogy van-e nyelvlökéses nyelésed stb.
2022. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megkerdezhetem, hogy javult-e a helyzet azota? Sikerult megoldast találnod?

Pontosan ugyanebben a szituban vagyok:(

2023. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!