Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan győzzem le a fogorvosto...

Hogyan győzzem le a fogorvostol való félelem?

Figyelt kérdés
Görbe a fogsorom, van lyukas illetve letört is. A fogaim miatt már teljesen kivagyok idegileg, elcsunyitja az arcom.

2022. ápr. 23. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Mit kell félni a fogorvostól? Mit tudna tenni, ami rosszabb annál, hogy most csúnya a fogad, büdös is és fáj is?
2022. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem annyira kellemes csalódás volt hosszú évek után elmenni! Hihetetlen, mennyit változott! Vannak jó műszerek, az injekció tűje kb. fele olyan vastag, teljesen más technikával adták be! A menthetetlennek látszó fogamat fehér tömésből újra csinálta, de olyan igazi fog formára, még a tetején azok az ívek is megvannak!!! A benőtt kis csonkot kb. negyed óra alatt kiműtötték és semmit nem éreztem! Egyszerűen fantasztikus újra enni és mosolyogni!!! Menj el, sokkal jobbak a műszereik!
2022. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Modern rendelőbe menj, ne oda, ahol ilyen 70 éves nénik tevékenykednek remegő kézzel meg őskőkori eszközökkel.
2022. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem, hogy miért kell félni. Az elmúlt két hónapban két fogamat tömték be, semmit se éreztem. Majdnem elaludtam. A fogorvosom még az érzéstelenítőt is érzéstelenítővel adja be (valami zselét odaken). Jövő héten megyek fogkő leszedesére, már alig várom.
2022. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, én voltam már három foggammal is gyökérkezelésen és egyszer sen éreztem semmit, mindig nagyon jól elérzéstelenítettek. Persze a város legjobb fogászatába mentem, nyilván nem olcsó de nem ezen akartam spórolni.
2022. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írnátok jó fogorvost Tatabánya, Győr vagy Bp-n?
2022. ápr. 23. 13:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. ápr. 23. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy többen írták. Én is sokáig halogattam a fogorvost, mert mindig a gyerekkorom SZTK-s élményei jutottak eszembe. Aztán megfogadtam, hogy felkerestem egy fogorvost, akit sokan ajánlottak. Teljesen meg voltam lepődve. Semmit se éreztem. Teljesen pozitív élmény volt. Amikor már harmadszor mentem, meg is köszöntem nekik, hogy köszönöm, hogy végre nekem is vannak pozitív fogorvosi élményeim. Nagyon örültek a pozitív visszajelzésnek. Azóta már nem félek fogorvoshoz menni.
2022. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20 evig nem mentem fogorvoshoz, mert egyenesen rettegtem toluk, majd vegul raszantam magam.

6 fogamat tomtek be, 3 bolcsessegfogamat kimutottek, lassan masfel eve fogszabalyzom van, es soha egy picurka fajdalmam vagy kellemetlensegem sem volt.

Tenyleg mas mar manapsag a fogorvosi szakma, kulonosen ha jo kezekbe kerulsz.

Hidd el, nem kell felni, mert ok csak segitenek.

2022. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is félek a fogorvosnál.
2022. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!