Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha becsukjuk a szánkat akkor...

Ha becsukjuk a szánkat akkor a felső fogsor (elől) az alsó fogsor elejébe kerül. Ha alulra tesznek fogszabit akkor hogyan csukjam be a számat?

Figyelt kérdés
jajj lehet, hogy szamárság de csak így belegondoltam.
2010. szept. 16. 14:01
 1/7 anonim válasza:
100%
az alsó fogszabit kicsit lejebb teszik igy pont nem ér hozzá:D(nekem van)
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szamárság, nagyon is jó, hogy logikusan gondolkodsz :)

Szóval egyrészt a felső fogsor jó esetben kb. 1/3-nyira takarja az alsót (ha nincs mélyharapási rendellenesség) és úgy ragasztják fel, másrészt nem olyan vastag a szabályozó berendezés.

2010. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mno akkor asszem mélyharapási rendellenességem van. Az alsó fogsorom befele áll és ezért a felső fogsor az egész alsó fogsorom eltakarja. Ezt a fogszabályzóval helyre lehet hozni? Így is egy nagyon bonyolult eset vagyok...20 évesen van 1 tejfogam, 2 fog a csontban s ami ki van nőve össze vissza áll.
2010. szept. 16. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lehet korrigálni, de elég hosszadalmas, nagy türelmet és sok pénzt igénylő folyamat és persze meg kell találni azt a fogszabályozó orvost, akiben maximálisan megbízol és "vakon" együttműködsz vele.

Fantasztikus dolgokat meg tudnak manapság oldani, rengeteg videót láthatsz a műveletekről, eredményekről a Youtube-n (néha kell hozzá gyomor is :)))

Itt van egy felgyorsított, 18 hónap alatt mit értek el:

http://www.youtube.com/watch?v=aIa9GNQA9sw

2010. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval fogszabival helyrehozható...nem?
2010. szept. 16. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy IGEN :)
2010. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget...ennyit akartam megtudni.
2010. szept. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!