Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon melyik fogászati...

Miskolcon melyik fogászati klinikát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
medicover fogászatról mi a vélemény?
2022. ápr. 28. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy magán klinika. Hogy őszinte legyek maguknak csinálják a munkát. Egyszer bemész, utána állandóan lesz valami.
2022. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez tapasztalat?
2022. ápr. 28. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, bár nem pont oda, én több helyre jártam már. Ez a magyar egészségügy. A tb-s fogorvos csak húzni tud, azt is valami hatástalan, lejárt érzéstelenítővel, amire csoda, ha nem kapsz anafilaxiás sokkot, a magánorvosnak meg az az érdeke, hogy minél többször igénybe vedd a szolgáltatásait.

Nekem is már rég vissza kellett volna mennem az egyikhez, de most legalább nem fáj semmi, addig meg nem megyek, mert csak annál több bajom lesz.

2022. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon dr. Németh István fogorvost ajánlom a Kazinczyn. Szoktak még jókat írni dr. Koch Erzsébetről, szintén a Kazinczyn, de nála nem jártam.


Medicoverről annyit, hogy mindenhol rossz híre van, szerintem van egy sereg ügyvédjük, aki nézi a netet, hogy leszedesse...

2022. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!