Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Páromnak szex közben izgalom...

Páromnak szex közben izgalom hatására büdi lesz a szája?

Figyelt kérdés
Még mikor nekikezdünk nem érzem. Amikor már kellően felizgatjuk egymás, megcsap...

2022. máj. 2. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam, hogy izgalom miatt lenne ez a jelenség. Lehet, hogy eleinte azért nem érzed, mert nincs olyan sokat nyitva a szája. Később liheg stb., ezért jobban érzed. Kínáld meg előtte rágóval.
2022. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez vicces :D
2022. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi vicces?
2022. máj. 2. 15:31
 4/7 gublug ***** válasza:
100%

Helló. A száj a szájban levő baktériumoktól lehet büdös, amik többsége a nyelven tapad meg. Illetve a rossz, vagy éppen romló fogak is okozhatnak kellemetlen szájszagot. Ezt azért írom, hátha rájössz majd h miért büdi.


Viszont kellemetlen szag jöhet a gyomorból is. Ennek lehet az oka étel: hagyma, vagy valamilyen erősen fűszeres dolog (pl. coleslaw), vagy emésztési probléma vagy emésztőszervi probléma.


Szóval fontos tudni az okot.

De én is egyetértek, hogy vegyetek be rágót előtte.

Én elég érzékeny vagyok szagokra és ízekre, és megmondtam nekik, hogy így élvezhetőbb számomra.

2022. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy az előváladéktól, orál után van szájszaga?
2022. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tényleg azért erezheted akkor, mert intenzivenb kilégzésbe, lihegésbe kezd.


Egyebirant a 4dik valaszolo jól mondja.

2022. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Celtix ***** válasza:
100%
Szájszáradás is lehet az oka - meg ezer más. 4. válasz kb. leírja.
2022. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!