Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fogamat gyökérkezelték a...

Szerelem fia kérdése:

Két fogamat gyökérkezelték a debreceni klinikán. Rögtön végleges tömést kaptam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Klinika egyetem

2022. máj. 6. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd, hogy laikusok mondjanak véleményt látatlanban?
2022. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintünk mi? Szerintem is véglegeset kaptál.
2022. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben én nem lennék olyan biztos. Mivel tudja bizonyítani, hogy egyáltalán volt foga? Arról nem beszélve hogy hátha zalaegerszegi és még az életben nem járt Debrecenben??
2022. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy normális e az hogy egyből végleges tömést kap az ember

Nem viccet csinálni irtam ide :/

2022. máj. 6. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Márpedig elég vicces, hogy laikusoktól vársz véleményt, akik nem látták a szádat meg az agyaradat.
2022. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Teljesen normális, igen.
2022. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon nagyon szomorú, hogy az átlag gyakorin portyázó arc-és névnélküli kommentelőben jobban bízol, mint a kezelő orvosodban… nyilván nem csinálták volna meg, ha nem lehetett volna, bármennyire hihetetlen, az a sok hülye idióta orvos nem akar börtönbe kerülni.
2022. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogyha most itt valaki azt mindja, hogy nem szabadott volna betömni véglegesre, akkor mit tesz a kérdező. Visszamegy kiszedetni? Amúgy miért nem ott kérdezted meg?
2022. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor ha tőlem azt kérded laikus embereket Miért kérdezek, ilyen alapon itt mindenki miért kérdez bármit is :)

Azért van ez az oldal szerintem. Kötekedni menj máshova!!


Hogy miért nem tőle? Mert nem akartam kétségbe vonni a tudását. Es nemis vonom kétségbe. Csak mindenkitől azt hallom vissza kellett mennie a véglegesert.

2022. máj. 6. 15:53
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kötekedik senki, csak erre itt nem fogsz választ kapni. Ez az oldal azért van, mert kérdezhetsz, és olyan választ kaphatsz, ami tapasztalaton alapul, de ilyen diagnosztikai vagy orvosi kérdéseknek semmi értelme, ugyanis erre csak a te orvosod tud választ adni. Amennyiben meg nem vonod kétségbe a tudását, akkor ennek a kérdésnek meg nincs semmi alapja, mégis kételkedsz. Egyébként meg 6-os válaszomban benne van a kérdésedre a válasz, nem minden esetben kell nyitva hagyni és van amikor rögtön be lehet tömni, sőt van amikor be is kell.
2022. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!