Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Salgó Klinika - Salgótarjánban...

Salgó Klinika - Salgótarjánban vélemények ?

Figyelt kérdés

félek a fogorvosoktól (mondjuk ki nem.. ) de nem tudom elkerülni

érdekelne ki mit tapasztalt náluk?



2022. máj. 13. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 évben többször felhívtam őket, mindig minimum 2 hónapra tudtak adni időpontot. Így hanyagoltam. Budapesti áron dolgoznak.
2022. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm .. az nem kevés .. és így Salgótarjánban van valaki vagy a környéken aki jónak mondható?
2022. máj. 26. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam. Gyökérkezelni egyik sem tud.
2022. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs
2022. nov. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Augusztus 30-án azt mondták, hogy csak januárban lenne időpont, ami teljesen ledöbbentett, bár olyan szempontból meg nem csodálkozom, hogy noha hivatalosan 8-kor kezdenek, fél 9 után még senki nem vette fel a telefont, a kiírás szerint meg pénteken 3-kor már zárnak. Ugyanakkor úgy tűnik, egy sima konzultációt képtelenek emberi időn belül megoldani, ráadásul nem is éreztem még a szándékot sem. Egy sírós hangú nő vette fel a telefont, aki mint egy betanított robot, monoton hangon ismételgette, hogy nincs időpont. Úgy hogy kénytelen voltam Pest felé fordulni, mert nekem arra nincs időm, hogy egy magánklinika pesti áraiért cserébe SZTK-s színvonalú várólistán töltsek bizonytalan hónapokat érdemi előrehaladás nélkül. Ami meg a gyökérkezelés témáját illeti, tapasztalatból tudom, hogy a gyökérkezelés senkinek sem megy még mikroszkóppal sem. Nekem több fogamat is gyökérkezelték mikroszkóppal, és sajnos 1-1,5 éven belül mindegyiket ki kellett húzni, miközben komoly költségvonzata volt. Úgy hogy én még egyszer nem mennék bele semmilyen gyökérkezelésbe.
2023. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ellátás is SZTK színvonalú! Egy egyszerű tömést nem tudnak elvégezni, nem még gyökérkezelést. Bármi problémával fordultam hozzájuk teljes kudarc lett a vége. Még a foghúzás után hosszú hetekig fájdalomcsillapítót kellett szedjek, 4 hónappal később is érzékeny volt a helye. Katasztrófa az egész, és semmi felelősséget nem vállalnak. Mikor hozzájuk jártam, állandóan azt hallottam a telefonba, hogy paciensek telefonáltak vissza a panaszukkal. Az asszisztens meg kérdezgette, hogy rögtön a tömés stb után fájdult meg?
2023. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!