Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Felnőttként szeretnék fogszabályzót. Sajnos nagyon össze-vissza állnak a fogaim, de ha beírom a keresőbe, hogy fogszabályzó árak, csak magán fogorvosnál látok árakat kiírva (ami kicsit sokkolt), TB által biztosított fogorvosnál kb. mennyiért lehet megcsináltatni?

2022. máj. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
"SZTK" alapon 18 év alatti gyerek esetében nekünk 50.000 lesz az éjszakai, a későbbi állandó készülék pedig 170-200.000 körül. Felnőttek esetében, nem tudom, és gondolom probléma, kezelés függő is az ár.
2022. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tb alapon te már nem vehetsz igénybe, 18 éven alul jár csak támogatás.
2022. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy támogatással mennyi, de támogatás nélkül ez hogy jön ki?

Vagy nekem már "SZTK"-s alapon nem is csinálják meg?

Mindenképp magánorvoshoz kell menni?

2022. máj. 13. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

cask magánorvosnál van. SZTK-s gyerekorvosoknál hónapos várólista van.


Ha önligírozós kell, az minimum 200/ fogív, + havi állítgatások (pesti ár) 15-20k, + ez az, retenciós készülékek, ott vagy hogy közel 1 milla.


Sajnos egyre drágább lesz, főleg ilyen inflációval...

2022. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt van egy kis fogalomzavar. Tehát te sztk alapon nem tudsz már ilyet igénybe venni, ami azt jelenti, hogy mindenképpen ki kell fizetned a teljes árát magánrendelésen, sztk-ban egyáltalán nem is tudnak fogadni. A
2022. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!