Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő lesz mire megszokom...

Mennyi idő lesz mire megszokom a fogszabályzót és normálisan tudok beszélni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen típusú fogszabályzó, van harapásemelő stb?
2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sütinyalóka2002 válasza:
Ha pozitívan állsz hozzá, és valóban az a célod, hogy minél hamarabb megszokd az új helyzetet, akkor napok kérdése az egész, maximum egy hét. Próbáld megfigyelni, hogy mi az, ami számodra könnyebbé teszi a folyamatot, például nekem nagyon sokat segített, hogy az elején többnyire puhább ételeket fogyasztottam, de közben arra is figyeltem, hogy ne "kíméljem" túlságosan magam, mert minél többet beszélsz, minél többet kísérletezel azzal kapcsolatosan, hogy mi válik be neked, annál hamarabb hozzászoksz. Alapvetően a beszédben nem akadályoz, csak kezdetben szokatlan. Ha esetleg begyullad a fogínyed, használj rá kamilla teát, ha pedig felsért valahol, akkor a viasz igazi életmentő tud lenni. Hamar elmúlik a kezdeti érzékenység, és utána észre sem veszed majd, hogy ott van. Sok sikert neked!
2022. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!