Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha foghúzás után begyulladt a...

Ha foghúzás után begyulladt a helye, és már nem kell géz, akkor csak így hagynak egy lyukat?

Figyelt kérdés

Csak mert konkrétan szabadon van egy bazi mély kráter a számban.

Így hogy egyek?

Mindenképpen belemegy a kaja...Ki se tudom utána szedni mert bazi mély. Így nem fog megint begyulladni?

Nem mondták hogy vissza kéne mennem, semmi...

Akkor most mivan? Ez így magatól hogy fog begyógyulni? Vagy innentől mindig lesz egy bazi kráter a számban?


2022. máj. 19. 17:28
 1/9 gublug ***** válasza:
100%

Szia. Nem tudom h mi lesz a krátereddel. Viszont a fogorvos felírhatott volna valami fertőtlenítő cuccot fogmosás utáni öblögetéshez.

Nekem a Curasept-ből az egyiket ajánlotta (nekem más volt a gondom)

[link]

2022. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így marad. Fogorvos válogatja, hogy összevarrja e a sebet vagy sem. A többség nem varr. Ha belemegy a kaja, akkor óvatosan mosd ki.


Majd összehúzódik pár hét alatt. Teljes gyógyulás 1-1,5 hónap.

2022. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 19. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a fogorvos: ne szívogassam, az ott keletkező vérömleny gyógyít! Pár napig ne rágj azon az oldalon, és óvatos legyen öblögetés is.
2022. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nekem nincs ott vérömleny. Lyuk van ott nem tölti ki semmi.


#2

Es tejterméket mikortól lehet enni? A húzás már egy hete volt, de mivel be volt gyulladva nem akartam telibe ráenni még a joghurtot is...

2022. máj. 19. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 napig volt tilos a tej-tejtermék
2022. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanazt mondta a fogorvos, amit a 4. válaszoló (16:45) írt, ill. javasolt (egyél a másik oldalon. Meg lehet tartani, hogy most ideiglenesen csak egy oldalon rágj.
2022. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Foghúzás után is másik oldalon rágtam, és mégis begyulladt, pedig akkor még volt benne vmi minimális vérdugó.

Most akkor hogy ne gyulladna be ha még annyi sincs?

Nem értem...😔

2022. máj. 19. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el ismét a fogászatra.
2022. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!