Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van jó fogorvos Tatabányán...

Van jó fogorvos Tatabányán vagy Győrben?

Figyelt kérdés
Olyat aki tényleg fájdalommentessen dolgozik, kedves és megértő. Sajnos eddig elhanyagoltam a fogorvost mivel nagyon féltem.

2022. máj. 19. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Bár fogorvost ajánlani nem tudok, ma már a kezelések során az érzéstelenítés alap. De azt tudnod kell, hogy az egyszer elmúlik, és ha az elhanyagolt fogazatban sok javítanivaló akad, akkor a kezelést követően bizony lehetnek fájdalmaid. Egy foghúzás utáni gyógyulás, fogkő-leszedés nem éppen kellemes, a gyökérkezelés után tisztításról, pótlásról nem beszélve.
2022. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tatán tudok, Dr. Bánsági Barbara. Ő magán, de nagyon jó, bár van hogy sokat kell hozzá várni.
2022. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


ha tatabányai vagy akkor az sztk-t is tudnom ajánlani dr. Dallos Fanni nagyon kedves, figyelmes és szépen is dolgozik. ☺️ a többiekről is csak jót hallottam.

2022. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!