Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Láthatatlan fogszabályzó...

Láthatatlan fogszabályzó ilyenkor segíthet?

Figyelt kérdés

Láthatatlan fogszabályzóm van, sajnos nagyjából félévig nem hordtam, pedig kellett volna. Tudom, hogy nagyon nagy hülyeség volt, de már nem tudom visszacsinálni. Én hülye azt hittem, hogy nem lesz abból semmi baj, mert már jól állnak a fogaim. Csak éjszakára kellett volna hordanom amúgy.

Az utóbbi egy hónapban hordom amennyit tudom, először fel se tudtam tenni, de aztán sikerült, csak nem teljesen. A felső részét elég jól sikerült, de az alsó fogsoron kevésbé illeszkedik. Nem esik le, de nem teljes az illeszkedés sajnos.

Van időpontom a fogorvoshoz, de az még kicsit odébb van és addig is szerettem volna kíváncsiskodni, hogy más mit tapasztalt.

Járt már úgy valaki, hogy egy darabig nem hordta? Utána kellett teljesen új fogszabályzó vagy maradhatott az de több ideig kellett hordani?



2022. máj. 20. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem illik rá, sajnos nem fog segíteni.
2022. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán elég a kivehetős, de sokszor kell állítgatni rajta
2022. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem próbáltad meg az előző sineket? hátha valamelyik ráment volna, és akkor onnan folytattad volna a kezelést.
2022. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt más, csak ezek voltak/vannak. Azelőtt rögzített volt.
2022. máj. 24. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
jah akkor ez retainer?
2022. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezért kérnék fix drótot. Azt nem lehet elfejelteni hordani :D
2022. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!