Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magic Dental Budapest (II....

Magic Dental Budapest (II. ker, Margit körút) vélemény?

Figyelt kérdés

Philips Zoom fogfehérítésre szeretnék bejelentkezni hozzájuk, kedvezményes, de nem irreálisan alacsony áron kínálják a kezelést. Google-n 5,0 csillagosak, de csupán 16 értékelés alapján, ezért szeretnék több véleményt is olvasni, mielőtt rájuk bízom a fogaim.

Aki járt már ott fogfehérítésen, annak mi a tapasztalata?



2022. máj. 21. 23:51
 1/1 anonim válasza:

Én jártam náluk konzultáción és kezelésen is, nagyon kedvesek, sokat jelentett, hogy munkaidőben tudtam elmenni hozzájuk az első alkalommal, és tényleg a megadott időpontban fogadtak, nem kellet várnom, nem volt csúszás semmi!

Több mindent kellett csináltatnom, a végén mikor már mindent megcsináltak nekem, amit kellett utána csináltattam meg a rendelői fogfehérítést Philipszoommal, én nekem nagyon tetszett a végeredmény ( 3-4 árnyalattal kifehéredett a fogam ) azóta az otthoni fehérítő rendszerüket használom néha - néha frissítésként, és ami még plusz pont, hogy teljesen fájdalommentes volt a beavatkozás végig!

dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!