Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen fajta fogselymet fontos...

Ilyen fajta fogselymet fontos használni?

Figyelt kérdés

[link]


Vettem ilyen pálcikákra kifeszítettet. Rohadt kétbalkezes vagyok, ahányszor próbálkozom mindig vérzés lett a vége.


Nem lenne elég ilyen esetben, ha csak simán alaposan fogat mosnék és fogköztisztító pálcikákat használnék alul, ahol az ínyemhez érnek a fogaim?


Vagy csak én vagyok ilyen ügyetlen?



2022. máj. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
használj akkor szájzuhanyt
2022. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalj normalis fogselymet, ne ezt. Es igen, fontos a hasznalata.
2022. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik normális foglyesem pl. Oral b pro expert
2022. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fogköztisztítást nem tudja kiváltani a legalaposabb fogmosás sem. ez a pálcikás nem kifejezetten javallt, nehezebb kontrollálni és ineffektívebb is. max inkább gyerekeknek rászoktatás céljából. ha a rendes fogselymezés nme megy, próbáld ki a foköztisztító kefét vagy a szájzuhanyt.
2022. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oral-B Pro-expert fogselymet vegyél, ez nem sérti fel az ínyt, és még jó mentolos íze is van, én is ezt használom.
2022. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petraa07 ***** válasza:

Nekem bevált ez a villás selyem

Én pl azért használom azt mert nem fér be a kezem a számba Így a hátsó fogamat a sima hagyományos selyemmel meg se tudom takarítani.

2022. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogköztisztító kefékkel gyorsabb és egyszerűbb, de ha nagyon szorosan vannak a fogaid, akkor nehézkes lehet. A többiek által ajánlott oral-b pro expert viszont valóban nagyon jó, még szoros fogaknál is könnyen bevezethető a két fog közé.
2022. jún. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
A fogköztisztító jó. Menj el egy paradontológushoz (speciális tudású fog- vagyis inkább ínydoki), h kiderüljön, h tényleg te vagy a szuper ügyetlen v vmi baj van az ínyeddel. Én az utóbbira tippelek.
2022. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!