Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oral-B iO 6 elektromos fogkefé...

Oral-B iO 6 elektromos fogkeféről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy beruházok egyre, de elég drága, ezért elolvasnám a véleményeteket.
2022. máj. 26. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de semmivel nem jobb mint a Braun Oral-B PRO 750 Cross Action, ami kb. negyedébe kerül.
2022. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem akkor azt is
2022. máj. 27. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Jo! Nagyon jó! Ha van rá felesleges 80 ezred teljesen megeri! Nekem is van, de egyébként az osszes elektromos fogkefe hasznos amelyik erzekeli ha túl erősen mosod a fogadat
2022. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a belépő szintű (nem okos) elektromos fogkefék is tökéletesek ha fejben tudod tartani a 2 percet tudod hogy melyik részét most add már meg és ügyelsz arra hogy ne szorítsd rá nagyon akkor minden extra csak pénzkidobás. A fej mindhez közel azonos, ugyanazt a mozgást végzi, a funkciókat lehet állítgagni, ami minél drágább annál több, de az rendszerint a sebességen múlik. Ha mobiltelefonon szeretnéd nyomonkövetni hogy a fogsorod melyik részét mostad már meg, akkor érdemes beruházni egy ilyenre de minden ettől alacsonyabb kategória is pontosan ugyan akkora tisztítást tud végezni, nincs nagy különbség. Nekem smart 4 van és szépen teszi a dolgát. Volt már alkalmam kipróbálni iO 7-et is, de semmi többet nem tapasztaltam sem minőségben sem élményben.
2022. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!