Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan lehet tudni, ha foghúzá...

Honnan lehet tudni, ha foghúzás utan szilánk maradt az ínyben?

Figyelt kérdés

Van valamilyen jele?

Csütörtökön volt 2 hete hogy húzták, utána begyulladt, gezcsíkot raktak bele, többször cserélték.

Antibiotikumot is szedtem.

Most mar nem fáj, néha ilyen bizsergő érzés van, van egy pillanatra szúras de ennyi, ahhoz képest, ami akkor volt mikor begyulladt, ez semmi.

Viszont van valami sargas fehéres cucc benne, nem hiszem hogy genny, mert nem fáj, nem piros. nem nagyon zárul a lyuk.

Próbálom tisztogatni, hatha kaja, mert minden belemegy a lyukba, nem nagyon zárul, de mindig ott van...

Lehet hogy bennt maradt valami szilánk?

Honnan lehet ezt tudni? Annyira nem szeretnék belenyulkálni se, mikor nyomulósabban akartam tisztítani is, akkor elkezdett vérezni.

(Így hogy más tünetem nincs, nem fáj, nem mennek vissza a dokihoz, de ha pl kiderülne hogy maradt bennt valami akkor mindenképp)


2022. máj. 27. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmondásod alapján azt tudom mondani, hogy semmi sem maradt bent. Ha így lenne, az irritálná, gyulladásban tartaná azt a területet. A fehér, amit látsz, az a hámosodás. Be fog zárulni szépen, de lassan (néhány hét még).

Mindenképp tisztogasd alaposan.

2022. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú de jó! 🙏

Már megijedtem! 😅

De oké, akkor várok meg meg gondozgatom.

Köszönöm!

2022. máj. 27. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyul a seb, attól van a sárgás fehéres cucc, nekem is fehér lepedék borította a sebet.
2022. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!