Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás előtt mindenki...

Fogszabályzás előtt mindenki kap tágítót?

Figyelt kérdés

Általános iskolás koromban volt éjszakai fogszabályzóm. Szenvedtem vele, nem sokat ért. Előrébb áll az első két fogam és van egy kisebb rés köztük. Most felnőttként szántam rá magam, hogy újra belevágjak.

Láttam egy viszont ma egy videót (tiktokon alexandraperlaki), ahol a lánynak felraktak egy ilyen tágítót és a két első foga közt akkora hely lett,mintha ki lennének húzgálva onnan a fogai. Mutatja hogy néz ez ki a szájában és októberben kap csak fogszabályzót. Addig így lesz. Hát rémes. Neki keresztharapása van azt írja. Ilyet mindenki kap? Inkább akkor nem vágok bele.

N



2022. máj. 27. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyéni kinek mit javasolnak. Menj el több konzultációra és arra hallgass aki nem egyből drasztikus megoldásokban gondolkodik.
2022. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így lesz. Így is nehezen vettem rá magam, de az ilyen videók csak elborzasztanak. :(
2022. máj. 27. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Dettó ezt tudom én is javasolni.


3 helyre mentem el, mindegyik mást mondott.. :D

2022. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh az szép. És így mi alapján választottál? Ki tudja melyik orvosnak lehet hinni.
2022. máj. 29. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen, nehéz választani, én sínes mellett döntöttem, 2 hét múlva kapom meg őket. Nálam fontos szempont volt, hogy esztétikus legyen, ne kelljen havonta rohangásznom vele orvoshoz, illetve sokkal jobban kijövök vele anyagilag.
2022. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!