Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Voltam fogorvosnal, 3 injekció...

Voltam fogorvosnal, 3 injekció után is fájt a foghuzás, el küldött az orvos és még fizetnem is kellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 14:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs hibákért meglazitotta és ennyi volt mar egy órája verzik
2022. jún. 2. 14:09
 2/22 A kérdező kommentje:
És még ő áll nekem h nem bírom a fajdalmat
2022. jún. 2. 14:11
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szájsebészeti beutalót se adott? Menj be bármelyik sztk-ba és adjanak beutalót! Kiműtik neked!
2022. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon be volt gyulladva, lehet hogy nem tudott rendesen hatni az érzéstelenítő.
2022. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És ezt nem tudta előre mondani, beadott 3 injekciót már fáj a hasam is
2022. jún. 2. 14:26
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyelni sem tudok renedesn. Lebenulhat a szívem ennyi szurástíl?
2022. jún. 2. 14:34
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
A gyulladásra nem hat az érzéstelenítő, de a saját érdekedben ki kell bírnod. Nekem is műtöttek gyulladt fogat ébren, fájt, de kibírtam. A hisztigépekre nincs idejük.
2022. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bénulhat le a szíved, nem ad be annyit, ami már káros. Persze, hogy nem tudsz nyelni, ha egyszer zsibbadsz, majd elmúlik. Most akkor kihúzta a végén vagy félbemaradt? Először le szokták vinni a gyulladást antibiotikum-kúrával, és utána húzzák ki.
2022. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem híresen jó, ügyes fogorvosom van, de nála is előfordul, hogy nem hat rendesen az érzéstelenítő, általában gyulladás miatt. Nő létemre még soha nem hagyattam vele abba a húzást, vagy más fájdalmas beavatkozást, pedig már kb. az összes fogam felét ki kellett sajnos húzni, a másik felét pedig különböző módszerekkel kezelte. Ha fáj, akkor is tűrök, mert tudom, hogy akkor hamarabb szabadulok. És bizony ha fájt is, akkor is fizetni kell egy magánrendelőben, mert akkor is dolgozott velem.
2022. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nyelési reflex is csökkent, akkor értesíteni kell az orvost, mert természetes esetben egyik érzéstelenítőnek sem kellene ilyen hatást gyakorolni.
2022. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!