Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért rendeződnek vissza a...

Miért rendeződnek vissza a fogaim még a fogszabályozás ideje ALATT?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy éve van fent a fogszabályzóm. Amikor felkerült, rá néhány hónapra gyönyörűek voltak már a fogaim. Most még mindig fentt van, de úgy vettem észre hogy rendeződnek vissza ahogy voltak. Nem értem, hogy miért. Két oldalt gumikat hordok (Class II) és rendszeresen visszajárok havonta orvoshoz.

Nagyon el vagyok keseredve mert egy fél vagyonba került így is.



2022. jún. 10. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

A doki mit mond? Szerinte is gond van?

Amúgy én is fogszabi előtt állok, vagyis gondolkodom rajta... Tudnál írni egy árat, hogy neked mennyibe fáj?

2022. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Doki egy paraszt. Nem mond semmit. Én külföldön élek. Nem tudom milyen árak lehetnek otthon de nekem eddig legalább 2000 eurómban biztosan áll..
2022. jún. 10. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég, egyébként itthon sem olcsó, de ez elég gáz hallod... Gondolom ilyenre nincs lehetőség, hogy más doki, de mivel gondolom magánba vagy, ezért kell garanciát vállalniuk a munkájukra ha netán elcsesznék.. De megnyugtatásképp láttam már pár olyan yt videót ahol első pár hónapban szépek voltak a fogai, majd valami miatt a fogszabit úgy alakították hogy kicsit széthúzza a fogát, vagy lehet olyasmi volt, hogy az elsőket hátrahúzza, és egy darabig emiatt tűnhet csúnyának, de aztán visszaáll
2022. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ❤️
2022. jún. 10. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2000 euróba itthon is belekerül simán.
2022. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!