Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten vagy ahoz közeli...

Budapesten vagy ahoz közeli helyen tudtok ajánlani olyan fogorvost aki egyes egyedül dolgozik és jól??? Vagyis nincs mellette aszisztens.

Figyelt kérdés
Budapest melletti települések is szóba jöhetnek, Dunakeszi, Fót, Csömör, Kistarcsa, Kerepes, Pécel, Gyál, Vecsés, Maglód.

2022. jún. 14. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen fogorvos nincsen. De ez miért fontos szempont?
2022. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Minden fogorvosnál kell hogy legyen asszisztens, mert a fogorvos nem tudna mindent maga megcsinálni közben. Ha valami miatt neheztelsz az asszisztensekre (csak sejtem) engedd el addig amíg fogászaton vagy. Viszont érdekelne, miért lenne fontos, hogy ne legyen mellette?
2022. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez két emberes szakma, sehol nem találsz olyat aki egyedül dolgozik.
2022. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom szégyelli a fogait.. Majd eljön az a pont mikor mindegy ki látja, csak ne fájjon tovább.. :D
2022. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Molyember ***** válasza:
100%

Velem volt olyan egyszer, hogy csak ketten voltunk. Egy negyed órás apróság miatt mentem, de mivel én is ráértem, és utánam se jött senki, csinált mást is, így végül egy órát maradtam. Egy párszor körbeszaladta a széket, már rendesen sajnáltam. :) Megjegyzem, semmi komolyabb beavatkozás nem történt. Kizártnak tartom, hogy pl. egy több órás gyökérkezelést egyedül vállaljon be az orvos. Technikailag képes lenne rá, de feleslegesen terhelné magát, aminek én, a beteg sem örülnék.

Szóval nem hiszem, hogy van olyan fogorvos, aki arra rendezkedett be, hogy egyedül dolgozik. Elképzelhető, de hülyeség lenne a részéről.

2022. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Ennek valószínűleg az lehetett az oka, hogy az asszisztens szabadságon volt vagy beteg volt, ő pedig nem akarta lemondani a betegeket.
2022. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Molyember ***** válasza:

Nem, szándékosan nem hívta. Több helyen is dolgozott, és akkor ebbe a rendelőbe csak azért jött, hogy én mehessek. És tényleg negyed órára terveztük, csak több lett. De mondom, semmi fúrás-vésés nem volt, de még így is szaladgálhatott. Ezért tartom kizártnak, hogy egy fogorvos erre rendezkedjen be.

A kérdező meg talált egy jó indokot a további halogatásra.

2022. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mielőtt mindenki találgatna, hogy miért is keresek ilyen dokit, marha egyszerű...ilyen dokihoz jártam és azt szoktam meg, hogy legyeskedik ott körülötte senki. Távolabb költöztem és a kérdésemben említett települések esnének napi szinten utamba. Amúgy a doki aki egyedül dolgozik létezik a Móricz Zsigmond körtér mellett és hibátlanul profi módon teszi a dolgát.
2022. jún. 15. 10:20
 9/10 A kérdező kommentje:
...hogy nem legyeskedik körülötte senki.......a NEM szócska kimaradt az előbbi okfejtésemből
2022. jún. 15. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Dunakeszi és Gyál között a legrövidebb út 45 km. Ezen belül képes lennél utazgatni, de a Móricz Zsigmond körtéi volt dokid már messze van? Furcsa.

Ha minden szempontból megfelel a kívánalmaidnak, akkor minek hagyod ott? - pláne, hogy nem nagyon fogsz találni egyedül dolgozó dokit.

2022. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!