Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire sürgős? Kb. 2 vagy 3...

Mennyire sürgős? Kb. 2 vagy 3 hónapja volt gyökérkezelve a fogam. Kaptam bele ideiglenest aztán az ki is esett. Utána voltam tisztításon—> megint ideiglenes.. Na ennek már 2 hónapja ugye. A fogam “nyitva” van de most le vagyok égve anyagilag..

Figyelt kérdés
Nincs 20-30 ezrem a végleges tömésre, legalabbis ehónapban nincs. Nem lesz baj belőle hogy nyitva van pár hónapot? magán dokinál voltam, ügyes fajdalommentesen dolgozik, és nem, nem megyek tb alapúra. Szerintem aki megjárta már velük tudja miért nem. Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem tudok kölcsönkérni stb vagy a zaciba leadni a cuccaim mert nincs is mit😆 Szóval engem csak az érdekel hogy lesz e valami baj ha eddig nyitva marad?

2022. jún. 15. 07:59
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lehet tudni, lehet baja, vagy letörhet, talán nem lesz gond. Valójában mindegy, mert úgyis várnod kell, ha TB alapon nem akarod megoldani.
2022. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 most beszéltem az orvossal, 27.-én megyek lesz rontgen, plusz antibiotikum mert még vannak panaszok és nem tömik le véglegesen kicsit olcsóbb művelet lesz. Megoldodott halaegnek :)
2022. jún. 15. 08:24
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na, ez jó hír akkor. Jobbulást!
2022. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm!
2022. jún. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!