Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkeféknél van...

Elektromos fogkeféknél van egy olyan funkció, hogy fehérítés, vagy extra fehérítés,(illetve ilyen fogkrémek szájvíz stb.) ezek ha jól tudom nagyjából úgy működnek mint a polírozás, ez nem árt a fogaknak? Pl. zománcnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy extra fehérítős fogkrémet egy extra fehérítő módban használunk egy erre képes fogkefével, és extra fehérítős szájvizet, még ez sem fog egészségügyi kockázatot jelenteni? Illetve mennyire hatásosak? hosszútávon is érnek valamit? Nekem eddig fogkrémem volt ilyen, de nem vettem észre nagy különbséget... Utólag is elnézést a sok kérdésért, de hátha van itt aki ezt tudja nálam jobban...
2022. jún. 17. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baszod tönkre a zománcot, akkor nem.

Napi 2-3x kell mosni a fogat és kész. (evés után min félórával)

2022. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyrésze csak marketing, úgyse használ.
2022. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a cégeknek nagyon megy a hitegetés a fehér fogakkal hiszen ki ne vágyna rá de nyugi a legalapvetőbb szintű belépő 10 ezres elektromos fogkefe is éppen annyit tudsz tenni a fehér fogakért mint a 120 000-es mesterséges inteligenciaás okosfogkefe, magyarul nem sokat. A fehér fog az életmódodon múlik és a genetikádon sokkal kisebb részben a fogmosástól.
2022. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!