Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Enyhe szájpenész elmúlik...

Enyhe szájpenész elmúlik magától (ha szájpenész egyáltalán)?

Figyelt kérdés

Egyik oldalon felül az ínyemen (felső fogsor felett) szerintem szájpenészem van. Fehér váladékos és mintha fátyolszerűség lenne rajta, ami fogmosástól letisztul, de duzzadós érzés és kellemetlen. Nem a fogam fáj, hanem jóval felette. Pár napja kezdődött, van hogy elmúlik teljesen, de most is kellemetlen, duzzadt érzés van felül. Persze, minden nap 2szer mosom alaposan, de nem vettem még semmit rá, fogorvoshoz nem tudom mikor jutnék be (körzetivel amúgy se mennék sokra, magán pedig 2-3 hétre szokott időpontot adni - kisváros...). Háziorvost érdemes ezzel zaklatni?

Menstruálok éppen és most nagyon legyengültnek is érzem magamat, lehet amiatt alakult ki? Sok stressz is ér, túl vagyok terhelve a melóhelyen is :(. Olvasgattam neten sokmindent erről a betegségről, de amit az egyik oldal ajánl, azt a másik pont ellenzi.

Holnap veszek egy szájvizet (alkoholmenteset). Hány nap alatt kellene elmúlnia?



2022. jún. 20. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapsz szájpenészre szert.
2022. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!