Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy olyan...

Mennyibe kerül egy olyan fogszabályzó ami a tb által nem támogatott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

300-350 e ft. az elkészítése körül fizetendő rész, és két év alatt összesen kb. 500 e ft. (és ez nem legdrágább eszköz, és nem a legdrágább doki.)


én is most spórolok rá. már nem tudok rendesen harapni, és ez idős korra komoly állkapocs-ízületi problémákat tud okozni.


mindig is csámpás volt a fogam, de az utóbbi pár évben nagyon beindultak, szóval kell a szabályozó, hiába vagyok 37.

2010. szept. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez akkora butaság !!! Az én fogszabályzómat ha nem támogatta volna a tb akkor 190.000ft lett volna és ez egy elég új technológia (önligírozós). Sztem a fogorvos az 1-3 év alatt nem kérhet el 100.000ft-nál többet. De megéri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első voltam. most kértünk árat kb. 7 fogorvostól... és volt, ahol 100 e ft-tal többe került.

ezek a FELNŐTT fogszabályozós árak Budapesten.

2010. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maga a készülék? 100 ezer és másfél millió között.

Nekem hagyományos (minifém) van, ez alulra-felülre volt 150 ezer. De nem csak ezzel kell számolni. Ez az egész kezelésnek kb. a fele, egyharmada...a vége nekem 350-400 ezer körül lesz.

2010. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!