Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afta a szájüregben. Mivel...

Afta a szájüregben. Mivel lehet kezelni, amitől gyorsan elmúlik? Esetleg a Cordosyl jó lehet rá?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Elég sokféle hatékony készítmény van rá. Gyógyszertárban segítenek.
2022. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én aftára mindig kifejezetten Corsodylt szoktam, attól hamar el is tűnik nekem.
2022. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én Phlogosol oldattal szoktam öblögetni, a Corsodyl nagyon elszínezte a fogaim.
2022. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
+1 phlogosol
2022. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Pálinkás ecsetelés.
2022. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A pálinka is jó meg a vodka is. De glikosept oldat vagy plogosol esetleg clorhexamed ami segíthet. Utóbbi DMben kapható.
2022. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Vodka van itthon, Corsodylt vettem.Azt hányszor kell naponta használni?

2022. júl. 8. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért készüj fel hogy csípni fog.
2022. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Minden kipróbáltam aftára, utána valahol hallottam, hogy sós langyos vízzel kell átöblögetni a számat mert fertőtleníti és összehúzza. Féltem kiprobálni, de aztán rávettem magamat. Másnapra már szinte alig fájt, nem mondom hogy teljesen elmúlt de már nem fájt annyira, a második napra meg már egyáltalán nem fájt. Egyszer a nyelvem oldalán jött ki, konkrétan enni nem tudtam, a számat nem bírtam kinyitni, beszélni se nagyon beszéltem csak ha nagyon muszáj volt. Nem túlzok, 3 nap alatt teljesen rendbe rakta. És hozzátenném, hogy nem csípett annyira, hogy a fájdlomtól a szemem kiugrott volna, teljesen elviselhető volt. Nekem sajnos elég gyakran előfordul az afta de ha már érzem, hogy "jön előfele" egyből öblögetem és teljesen elmúlik.
2022. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha orvoshoz fordulnál?

De egy gyógyszerész is többet segíthet, mint a gyk mindenhez értő grafomániás "okosai".

2022. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!