Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nőtt egy plusz fogam, mit...

Nőtt egy plusz fogam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Bal felső inyemen kívül nőtt egy plusz fogam, a bölcsesség fog után közvetlenül, ami kilyukasztja konkrétan a pofazacsimat és eléggé fájdalmas enni. A számat sem tudom kinyitni már, asítani se tudok egy jót.

Orvoshoz nem tudtam még menni a munka miatt ,de mivel húzódik az állkapcsom is tőle ha megprobalom kinyitni a szám ezért elkepzelni sem tudom,hogy fog oda férni az orvos.

Valami ötlet esetleg, hogy mit fognak vele csinálni?



2022. júl. 28. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy hogy mitől alakulhatott ez ki?
2022. júl. 28. 22:23
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha szerencséd van, kiszedi a fogorvos, ha nem, akkor elküld szájsebészhez. Korábban röntgenen nem látták?
2022. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy márciusban voltam egy foghuzason,és már akkor novekvoben volt, ott csináltak röntgent is de szerintem nem érdekelte őket
2022. júl. 28. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Mást nem lehet csinálni, el kell menni orvoshoz vele. Kérj betegszabit.
2022. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajándék fognak ne nézd a fogát.
2022. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!