Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik torokmandulám nagyobb...

Az egyik torokmandulám nagyobb, mint a másik, mitől lehet?

Figyelt kérdés

A napokban olyan érzésem volt, mintha valami a torkomban ragadt volna és kicsit irritált, de mostanra teljesen elmúlt, viszont még kicsit paráztam, hogy mi lehet ezért belenéztem a számba. A jobb oldali mandulám nagyobb, mint a bal. Nincs begyulladva, teljesen normális a színe, de nagyobb, és teljesen tünetmentes. (Nem tudom, hogy a torkomnak mennyire volt ehhez köze, de most már ugye elmúlt.) Lehetséges, hogy genetikailag nagyobb az egyik, csak eddig nem vettem észre?

Amint tudok, elmegyek orvoshoz, biztos ami biztos, de ez még pár nap múlva lesz csak.



2022. júl. 31. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert a páros testrészeink,szerveink nem egyforma nagyok.Képzeld ,még a lábaid sem.
2022. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége.

Azokból a szerveinkből amiből kettő van, különböző nagyságúak.

Az én jobb oldali torokmandulám is jóval nagyobb mint a bal.

2022. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!