Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkefét használtok?

Milyen fogkefét használtok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Csakis hagyományosat, szóba sem jöhet az elektromos
Hagyományosat, bár gondolkodtam az elektromoson, de idegenkedem tőle
Hagyományosat és elektromosat vegyesen
Elektromosat, nem szeretem ugyan, de sokkal hatékonyabb
Elektromosat, nem csak hatékony, szeretem is
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Elektromos utan soha tobbe rendes fogkefe.., akkora a kulonbseg hogy soha nemfogok visszaterni hozza.
2022. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A puha curaproxot. Tervben ennek a szónikus változatát beszerezni.
2022. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xp ali ***** válasza:
Villanyt. Plusz fogköztisztító. Nagyon sok bajom volt egész életemben a fogaimmal, pontosabban az ínyemmel. Rendbe tették paradontológián, megtanítottak a szájhigiénére, az utóbbi pár évben rendben vagyok. Fél évente mennem kell fogkőeltávra. Legutóbb mondta a dokinéni, h ahol torlódnak a fogaim, ott még volt picit több fogkő, de nem az ínynél, és ha akarok oda használjak 1 csomós fogkefét, mert onnan más nem szedi ki a lepedéket, a villanyfogkefe sem. De mondta, hogyha nem használok, az sem nagy baj, mert ott nem okoz gondot, ha félévente amúgy is leszedi. Érdekesség: a szájvizet minden fogdoki ellenzi, akivel beszéltem a SOTE klinikán.
2022. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva meg sem tudom már mosni hagyományos fogkefével a fogaimat.

Már a mozdulatot is elfelejtettem, olyan ügyetlennek és felületesnek tűnik a manuális fogkefével történő fogmosás.

35 év manuális és 3 év elektromos fogmosási szokással a hátam mögött :)


Néha ha elfelejtem feltölteni az elektromost, akkor nagyon bénázok a manuálissal.

2022. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!