Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a feladata a fogszabályzásn...

Mi a feladata a fogszabályzásnál használt elasztikus guminak?

Figyelt kérdés
Néhányan gumizzák a fogukat (pontosan nem tudom mi a neve de az alsó és a felső fogsort összekötik egy gumival amit naponta fel kell helyezni és cserélni) tehát a kérdésem hogy ez mire való? Én is fogszabályzós vagyok (2 hónap és leveszik) és most kezdem észrevenni hogy az egyik metszőfogam "feljebb van" mint a másik. Soha nem kaptam ilyen gumikat de arra gondoltam hogy ezek így kihúzzák vagy lejjeb húzzák azt a fogat ami úgymond rövidebb. Ha ez nem arra való akkor van olyan módszer ami az előbbi célt szolgálja?

2022. aug. 10. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Harapás beállítása.

Így húzódik a megfelelő helyre a fog, szóval jól gondoltad.

( Étkezés közben szabad csak levenni, utána visszatenni, mert rengeteget számít ,mennyit van levéve)

Következő alkalomkor rákérdezhetsz erre az észrevételedre,hogy neked nem e kellene.

2022. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azért kellett, mert a harapásom nem volt tökéletes. Nem értek össze hátul teljesen az alsó és fölső fogaim.
2022. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!