Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen szájzuhanyt érdemes...

Milyen szájzuhanyt érdemes venni ami ár/érték arányban megfelelő? Egyáltalán szükség van ilyen kiegészítő használatára?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

A legolcsóbb tartályos is jó, csak arra figyelj, hogy állítható erősségű legyen. (legalább normál és gyenge fokozat)


Ha nem is minden fogmosásnál használod, de meglepően sok ételmaradékot ki tud hozni a fogak közül.


Tipp: Langyos vízzel és egy kevés szájvízzel feltöltve kellemesebb a használata.

2022. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítő kommentet. Esetleg tudnál linkelni egy általad jónak mondott szájzuhanyt?:)
2022. szept. 10. 13:20
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Nekem ez van. Nem tudom, hogy máshoz képest milyen, de nekem megfelel, bevált. Kb fél éve használom.


Első voltam

2022. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2022. szept. 11. 11:33
 5/29 A kérdező kommentje:
Amúgy miért van hozzá 8 fej? Illetve még egy kérdés...több helyről is hallottam, hogy az erős vízsugár esetleg sértheti az ínyt. Tényleg így van?
2022. szept. 11. 11:35
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt ha többen használnátok, akkor mindenkinek saját feje van, másrészt időnként érdemes új fejet használni, mint a fogkefénél is.


Az erős vízsugár sértheti az ínyt, főleg az első pár használatkor, akárcsak a fogselyem is felsértheti, amíg nem szokik hozzá. Ezért is jó az állítható erősség.

2022. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!:)
2022. szept. 12. 18:01
 8/29 anonim válasza:
78%
Waterpik Ultra WP-100 a legjobb szerintem,nekem ez van évek óta
2022. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jó árban van, nem mondom...:) Amúgy a szájvíz használata a fogmosás mellé nem jelent elegendő védelmet?
2022. szept. 21. 18:20
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ... a fogak közé nem feltétlenül megy be, egy szájzuhannyal be tudod "priccolni" közéjük. De attól is függ, meddig öblögetsz vele.
2022. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!