Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos túl magas gyűrűt...

A fogorvos túl magas gyűrűt rakott az egyik fogamra fogszabályzásnál, az az egy fogam ér össze és elviselhetetlenül fáj, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Nem fogad csak hétfőn, azt mondta várjak. De én már marokszámra szedem a fájdalomcsillapítót. Ha másik fogorvost hívok fel, az fogadna ilyen esetben, ha nem ő rakta fel? :(

2022. szept. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is bent hétfőig? Hívd fel, mondd meg neki hogy ez tarthatatlan állapot, nem bírod tovább, most azonnal odamész.
2022. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ninca bent addig. Már hívtam de nem fogad azt mondta várjak vele. Nem értem mire várjak?! Ráadásul ez magán...
2022. szept. 14. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg másik fogorvost, mert így nem maradhat. Most még csak szerda van, hol van még a jövő hét!
2022. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!