Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül most egy alsó...

Mennyibe kerül most egy alsó felső fogszabályzó konzultációval és kontrollal együtt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hát csak a konzultációért lehúznak 15-20k-val, röngteng 10k, kezelési terv 20-40k, majd megint kozultáció..

Erre rájön a többszázezres fogszabályzó, állítások díja, helybentartó.


Ott vagy, hogy a sima fém 1millió.


Hatalmas rablás az egész itthon.

2022. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha külföldön nem lenne az.


De amúgy nincs egymillió, 350-400 körül a reális. És nem minden héten kell menni. Úgy tudom a konzultáció olyan 5 ezer forint. A röntgen 20, és az első alkalom 10 ezer, mikor felteszik. Plusz a fogszabályzó.

2023. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pesten voltam konzultálni. Sima fém vagy esztétikus 150-200. Állítani havonta meg 15 ezer.


Nekem drágább lesz mert vagy fogat kell húzni vagy pótolni az egy roszzat. És az első két metszőfogam között ki kell műteni az ínyt mert nem tudná összehúzni őket.


Az utobbi beavatkozasok kb 100 ezer plusz.



Ja és még így is mard egy kis túlharapásom mert kicsit hátrébb van az állkapcsom. amit 1,5-2 millió lenne múteni.

De ezt kihagyom mert nincsenek egészségügyi problémáim.

2023. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Tehát összesen félmillió alatt kijön? Ez csak alsó vagy felső?
2023. jún. 26. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:
150-200 az egy sín, vagy alulra vagy felülre. De nem mindenkinek orvosolható a torlódás egy darab sínnel.
2023. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!