Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás utáni...

Bölcsességfog húzás utáni befeszült állkapocs normális?

Figyelt kérdés
Mar 1 hete hogy kihuztak 2 bolcsessegfogam de meg mindig faj, igaz nem olyan veszes mint az elejen. Antibiotikumot szedek es fajdalomcsillapitot folyamatosan, par napja gennyezik es meg mindig be van dagadva enyhen. Ugy be van feszulve az allkapcsom, hogy csak egy kicsit tudom kinyitni a szamat, ez nagyon megneheziti a beszedet de foleg az evest, mert nem tudok ragni. Ilyenkor tehetek valamit hogy ez csokkenjen, vagy ez normalis egyaltalan? Holnap megyek varratszedesre es igy felek hogy nem tud vele mit kezdeni ha a szamat se tudom kinyitni es nem fer hozza.

2022. nov. 30. 14:01
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
46%
Hát a szájzár ilyen, nekem 1 hét után kezdett enyhülni, semmit sem tudsz vele kezdeni, csak max annyit, hogy óvatosan lassan kinyitod a szádat minél nagyobbra, mindig amennyire megy,majd spontán gyógyul. Orvosnak meg majd megmondod valshogy, hogy van ilyen problémád, esetleg lehet m~g izomlazítót szedni, de azt fel kell iratni asszem.
2022. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cubina ***** válasza:

Ne félj, a doki kirántja egy pillanat alatt a szádat, észre se veszed.

A szájzár normális, de az nem normális hogy össze van varrva és gennyedzik. Valami fertőzés az szerintem. Nekem is kettőt húztak ki egyszerre, nem volt varrva és nem is fájt utána, csak nagyon enyhén. Genny se volt, dagadás sem. Volt egy kis szájzár, de nekem is a doki húzta szét, amikor kontrollra mentem. Után elmúlt.

2022. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!