Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális-e, hogy foghúzás...

Az normális-e, hogy foghúzás után 3-4 nappal lüktet/rángatózik az ideg?

Figyelt kérdés

Ez a lüktetés(kézzel kívülről tapintható) még csak elviselhető lenne, csak éppen kisugárzik a fájdalom a felső fogsoromra és az egyik fülemre.Utóbbi be is gyullad.A jobb alsó 3. fogamat húzták(hátúlról számolva).

Egyébként pépeset eszek és vigyázok a fertőzések ellen.

Napi 2 algopirynt szedek, de nem szeretnék egy héten keresztül gyógyszeren élni.

Lehet ki kell vágni az ideget vagy a sebet fertőtleníteni kell?


2010. okt. 1. 08:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ezt nem tettem hozzá, hogy a foghúzás helyén lévő idegről van szó.
2010. okt. 1. 08:17
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
79%
Semmiképp sem normális, kérdezd meg a fogorvost, hogy mi legyen. Én Dalacin C-t vagy minimum Cataflamot szednék a helyedben, de orvosi kontroll mellett.
2010. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegszál gyulladás lépett fel nállad, ami kisugárzik. Menjél vissza a fogorvoshoz, mert a fájdalomcsillapító csak tüneti kezelés, de nem gyógyít. Jobbulást kívánok.
2010. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, menjél vissza a dokihoz, mert ez valóban nem normális ha ott lüktet. Kitartást!
2010. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!