Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva a fogíny...

Ha be van gyulladva a fogíny akkor fáj a fogkő leszedes?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egyébként ez egy ördögi kör, mert pont a fogkő miatt van begyulladva.
2023. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Amíg be van gyulladva addig nem szedik le. Írnak antibiotikumot vagy valamit, és ha majd visszamész leszedik a fogkövet (de addigra már lemegy a gyulladás).
2023. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Igen, tud fájni.

Nekem begyulladt ínynél is szedték le a fogkövemet, ugyanis több hónapig jártam fogorvosokhoz, akik mindenféle öblögetőt felírtak a gyulladásra, de semmi nem segített. Még végül el nem jutottam az utolsó fogorvoshoz, aki megmondta, hogy fogkövem van, és azért van begyulladva.

Leszedte, nem volt kellemes, de 5 percre rá végre megszabadultam a hónapok óta tartó fájdalomtól.

2023. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem maga a fog tud érzékeny lenni, ha túl sok a fogkő. A gyulladt íny annyira nem fáj tőle, inkább csak kellemetlen. Amikor a fogam nyilall a vakarászástól, az a rossz része.
2023. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kéne utána egy Corsodyl kúra.
2023. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!