Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy viseljem el hetekig a...

Hogy viseljem el hetekig a harapás emelőt?

Figyelt kérdés
Most kaptam harapás emelőt ilyen műanyag ragasztott darabot raadasul látható helyre az alsó fogaimra, egyszerűen annyira kényelmetlen és ronda hogy utcára se akarnék menni ígysincs önbizalmam erre ilyen sárgás ragasztó van alatta mintha a fél fogam rohadna nagyon zavar mit tegyek?😭

2023. jan. 16. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Kibirod,mast nem tudsz tenni.


Gondolj arra, hogy most ez az eletedbol csak par het, honap, de utana meg evtizedekig szep fogsorod lesz.


Szerintem megeri :)

2023. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nem hisztizésképp mondom de rendesen sírhatnékom a buszon alig mertem kinyitni a szám🥲
2023. jan. 16. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Dehogynem azert mondod😂

Nyilvan tini vagy, ez most oriasi probelma, de nyugodj meg, senki le se szarja. Tenyleg. Senkit nem erdekel, foleg random embereket nem, hogy mi van a szadban.

2023. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok, amúgy igazából nem csak sok mindenre fel voltam készülve de erre nem😄
2023. jan. 16. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ismerőseidnek mondd el, hogy ez a helyzet, az meg, hogy amikor jegyet veszel, vagy ilyesmi, és látják pár pillanatig, ne zavarjonz

Tényleg nem érdekel másokat

2023. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!