Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Smilezor láthatatlan fogszabál...

Smilezor láthatatlan fogszabályzó vélemények?

Figyelt kérdés
Aki csináltatott (vagy ismerőse), annak mi a véleménye? Megéri? Tényleg használ?

2023. febr. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy ismerösöm barátnője csináltatta meg Budapesten, irtó drága azt mondta, de megérte!
2023. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem van, jelenleg még folyamatban van a kezelés.

3 hónapja van fent, de már bőven most látszik a változás.


Szerintem megéri az árát, de biztosat majd a végén tudok mondani..

Az elején látod már az eredményt 3Dben, viszont ha a végéhez érsz és van amin még szeretnél korrigálni azt ingyen korrigálják. (Én a szegedi rendelőbe jàrok)


Épp ma helyeztem fel az új síneket :D

2023. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves #2: azóta milyen változás történt? fent van még? bevált?

minden tapasztalat érdekel

nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Augusztus elején végeztem a kezeléssel. Én személy szerint ajánlom teljes mértékig.


Az alsó fogsoromnál szükség volt még 3db plusz sínre, de így kb egyszerre végeztem alul és felül is :D


Azóta felrakták a ragasztott helybentartó ívet és kaptam éjszakai sínpárt. Az éjszakaira kb 4-5 hónapot mondott még a doktornő szóval lassan azzal is végzek, de szerintem fogom továbbra is hordani alkalmanként.


A végeredmény nagyon tetszik, én folyamatosan fotóztam a fogaim így látszott az eredmény már a kezelés közben is. Az előtte-utána fotók pedig magukért beszélnek.


Nekem főleg egyébként az első fogaim álltak ki, illetve jobbra-balra. Szépen helyrehozta őket.

Fogat nem kellett húzni szerencsére még a bölcsességfogaim szépen nőttek ki és elfért minden a nagy rés miatt az első fogaim között.


Negatívumként talán azt mondtanám, hogy a helybentartók ára elég borsos ahhoz képest hogy csak egy kis fém huzal az egész + hasonló sínek mint amiket hordtam.

Valamint a ragasztott ív tisztítása kicsit körülményes, nekem nagyon szorosak lettek a fogközeim, a legvékonyabb fogköz tisztítót is csak nagy nehezen lehet közéjük tuszkolni.

Szóval azzal még mindig szenvedek kicsit, de ez már csak apróság.

nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: nagyon örülök, hogy bevált! Budapesten csináltattad? Mert ha igen, akkor szívesen veszek fogdoki ajánlásokat :) Illetve, ha nem nagy kérés (névtelenül) tudnál előtte-utána fotókat feltölteni valami képmegosztóra? Nagyon kíváncsi vagyok a változásra. Köszönöm előre is!
nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szegeden csináltattam :)


Persze, itt eléred a fotókat: [link]

nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
+tipp, ha belekezdenél várj a Glamour napokig, az újságban szokott lenni 20-25%-os kupon ami ekkora összegnél elég jelentős
nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: azta de jó lett! látványos :)
nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!