Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol találok Budapesten olyan...

Hol találok Budapesten olyan magán fogászatott ahol részletfizetéssel is lehet Fog Implantátumot igényelni?

Figyelt kérdés

Sajnos elől kitört a 1,5 éves gyökérkezelt fogam még idén Február közepén, és Március elején megyek az olcsóbb magán fogászatra ahhol majd kiderül, hogy menthető-e a kitört gyökérkezelt fogam gyökere vagy sem. Ha nem menthető akkor vállalom a fogam gyökerének a ki műtését.


Viszont rá fogok kérdezni a konzultáción, ha netán nem menthető a kitört fogam gyökere, hogy lehet-e részletekben fizetnem a Fog implantátumot vagy sem. De nagyon remélem, hogy lehetséges még pedig banki és egyébb hitel nélkül. Ha meg nem lehetséges az érintett fogászaton akkor irány egy másik magán fogorvos Budapesten belül.


Banki hitelt nem szeretnék felvenni meg egyébb hitelt sem szeretnék felvenni, mert kamatos kamattal kéne vissza fizetnem a hitel árát.


Viszont foghíjas meg nem szeretnék lenni főleg nem elől, meg oldalt sem a mosolyom zónájában, mert vagyok idős ember az még igen messze van még nálam.



#Fogászati kezelés, fogpótlás.
2023. febr. 24. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Mòricz Dental 1113 Budapest, Mòricz Zsigmond körtér 3/A félemelet.
2023. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Móricz Dental a legdrágább fogászat. Így most jelenleg a Villányi Dent fogászatnál reménykedem, hogy jó hírt kapjak a kitört fogam gyökérének az állapotáról és üvegszállas csapos felépítéssel, meg koronával menthető legyen a kitört fogam gyökere és egyben így legyen meg a fogam pótlása elől.


Ha meg nem lenne menthető az elől lévő kitört fogam gyökere, akkor a műtétem előtt fogom kérdezni, hogy lesz-e részletfizetési lehetőségem vagy sem az Implantátumra vagy sem. De a kitört fogam ki műtését az érintett fogászaton fogom elvégeztetni, és a varrat kiszedése után azonnak igyekezni fogok egy másik olcsóbb magán fogászatott keresni, ahhol részletekben és olcsóbban lehet Implantátumot igényelnem.


Attól tartók a Villányi Dent fogászaton nincs részlet fizetési lehetőségem. Viszont a Perfect Smile fogászatra nem megyek oda vissza többé, örülök ha lassan már 1 éve nem járok oda és nem is hiányzik az érintett fogászat.


Mivel a Perfect Smile fogászaton egyáltalán nem kaptam a fogaimnál állapot felmésért, és kontroll vizsgálatott meg Konzultációt sem a kezeléseimről és annak áráról kezelési lapot. Hanem a fogászati kezelésem után tudtam meg, hogy mennyit kell fizetnem a fogászati kezelésemért. És jól is tettem, hogy közel 5 évvel ott hagytam az érintett fogászatott.

2023. febr. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!