Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 éves fogkefét és 30 éves...

30 éves fogkefét és 30 éves fogkrémet használok, lehet valamilyen egészségügyi kockázata?

Figyelt kérdés
van egy neszeszerem 1993-ban rendeztem be, azóta évi egyszer utazom el, akkor csak azt használom. A tusfürdő is 30 éves. A fogkrém blendamed, teljesen jó íze van, sőt az asszem 1991-es. Ráadásul szinte még tele van, úgy tervezem hogy életem végéig jó lesz.
2023. febr. 28. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kockázat.
2023. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belehalni nem fogsz.
2023. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kozmetikumon van egy kis jel, hogy felbontastól számítva meddig használható. A fogkrém pl. képes fázisaira bomlani: kiválik belőle a szárazanyag és úszkál a levében, hasonlóan a mustárhoz.

Ikonok: [link]

Szerintem jobb aszerint elhasználni a dolgokat, hogy mi jár le leghamarabb. Utazásra kapható kis tubusos fogkrém.

2023. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem lesz bajod tőle, de a fenébe is, én vagyok 30 éves.
2023. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lol, te aztán vágod h min kell spórolni
2023. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"kiválik belőle a szárazanyag és úszkál a levében, hasonlóan a mustárhoz."


ez teljesen olyan mintha új lenne. Állagra, íze, szagra. Akkor még nem spórolták ki az összetevőket.

2023. febr. 28. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha van benne fluorid, akkor lehet kockázata.

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=jjOW1wEM2BU

Egyébként nekem is van régi dolgom: egy 1999-ben lejárt Pattinka sósperec pihen a szekrényben (még bontatlan).

2023. márc. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
7-es ez is veszélyes ha van benne: [link]
2023. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Nem veszélyes, ha a fogkefét kiszárítod, mielőtt elteszed. Ha nagyon aggódsz, néha kimoshatod a fogkefét domestossal, csak utána öblítsd ki alaposan. És mindig szárazon tedd el. A fogkrém max megkeményedni tud az idők folyamán, szóval nem ez lesz a sírodra írva halál oknak, az majdnem biztos.
2023. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!